Irklavimo klubas

Veikla

,,Auksinio yrio“ istorija prasidėjo nuo 2010 m. Kilo idėja mokyti irkluoti suaugusius ir pasiūlyti praleisti laisvalaikį netradiciškai ir smagiai.  Augame ir plečiamės. Šiuo metu organizuodami įvairiausias irklavimo pamokas ir sveikatinimo programas – suaugusiemiems, vaikams, įmonėms – galime didžiuotis augančiu pradedančiųjų irkluoti skaičiumi.

 

Pagrindinė veikla.

Mokome irkluoti vaikus ir suaugusius akademinėmis valtimis, treniruojame vaikus ir  paauglius, rengiame pramoginius plaukimus, nuomojame valtis varžybų metu.

 

Vizija.

Tapti geriausiu irklavimo paslaugas teikiančiu klubu Lietuvoje, atitinkančiu aukščiausius reikalavimus.

 

Misija.

Rūpintis klientu, maksimaliai tenkinti jo poreikius, teikti patikimą, efektyvią, ir kokybišką irklavimo paslaugą.

 

Vertybės

 

Profesionalumas

 

Kvalifikuota komanda, įgyta patirtis, naujausių metodų taikymas, modernių technologijų naudojimas užtikrina aukščiausios kokybės rezultatą. Siekiame nuolatos tobulėti ir maksimaliai pasiekti užsibrėžtų tikslų.

 

Atsakingumas ir sąžiningumas

Vykdydami veiklą, jaučiame didelę atsakomybę klientams. Esame įsitikinę, kad nuo kiekvieno komandos nario atliekamo darbo, priimtų sprendimų, bendravimo, priklauso mūsų ir klubo gerovė. Laikomės savo žodžių, pažadų, susitarimų. Mums svarbu dirbti sąžiningai ir atsakingai.

 

Išskirtinumas

Esame kitokie – jauni, drąsūs, sumanūs.Įgyvendiname naujas idėjas, netradicinius sumanymus.

 

Ryžtingumas

Ryžtingai ir apgalvotai sprendžiame iškilusias problemas, ieškome neišnaudotų galimybių. Siekdami savo tikslų demonstruojame ypatingą ryžtą.

Prisijunk prie mūsų facebook‘e